pte self study

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

با توجه به مشکلات اخیر پیش آمده در اینترنت و متاسفانه بر اساس شرایط به وجود آمده، دسترسی به شبکه جهانی اینترنت در سراسر ایران با اختلالات اساسی مواجه شده که توسط مسئولین امر هم تایید شده است و البته متاسفانه هیچ بازه زمانی نیز برای رفع این مشکل اعلام نشده است. با توجه به نگرانیهای اعلام شده از طرف کلاینتهای سلکت ویزا ، به نظر میرسد در زمینه آزمون PTE نیز دغدغه های زیر به وجود آمده است که با تماسها و پیگیریهایی که با تیم گرداننده گروه PTE Self Study  داشتیم ، خوشبختانه به جمع بندیهای لازم رسیده و پاسخ کاملی برای شما ارایه می کنیم :

دسترسی به منابع و جزوات مطالعه :

از دو طریق این دسترسی برای شما ایجاد شده است . تعدادی از فایلهای مهم در سرور سایت سلکت ویزا آپلود شده که لینک آنها از همین طریق در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

همچنین با مساعدت و بلند نظری دوستان ، سایت ptestudy.net به سروری در ایران انتقال پیدا کرده که از طریق این آدرس  و به صورت رایگان جهت استفاده شما عزیزان در اختیار خواهد بود .

چک کردن تاریخ ها و ثبت نام آزمون :

تمهیداتی دیده شده که با استفاده از این آدرس بتوانید امور مربوط به خرید آزمون ماک و ثبت نام آزمون را به انجام برسانید . در صورتیکه در پروسه ثبت نام به مشکل برخوردید می توانید با یکی از شماره های زیر در تماس باشید : 0912197133 یا 22219874

اقامت در استانبول

همانطور که قبلا عرض شده بود ، سلکت ویزا جهت رفاه و کم کردن هزینه و استرس کلاینتهای خود اقدام به هماهنگی جهت تهیه محل اقامت مناسب در شهر استانبول نموده است که از ابتدای هفته آینده آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود. جهت هر نوع هماهنگی در زمینه اقامت یا موارد مورد نظر در شهر استانبول می توانید با همکار ما جناب آقای مهندس افشار در این شهر در تماس باشید. ایشان با روی باز پشتیبان کلاینتهای عزیز سلکت ویزا که در زمینه تهیه محل اقامت در شهر استانبول به مشکل برخورده اند خواهد بود :

مهندس افشار – 0090551917180

 

به عهد خود با شما پایبندیم

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search

Call Now Button