همه چیز در مورد ویزای ۱۹۰

با توجه به پایین رفتن تعداد دعوتنامه های ویزای ۱۸۹ ، به نظر میرسد ویزاهای ساب کلاس ۱۹۰ و اسپانسر ایالتی برای تعداد زیادی از متقاضیان به عنوان مهمترین راه حل اخذ اقامت دایم استرالیا در اولویت است. پس پست همه چیز در مورد ویزای ۱۹۰ را کامل مطالعه بفرمایید تا زمان را بیشتر از دست ندهید.

ایالتهای مختلف استرالیا با توجه به فیدبکهایی که از بازار کار و صنایع داخل ایالت دریافت میکنند و همچنین سهمیه ای که از طرف اداره مهاجرت برای انها تعیین میگردد ، این امکان را دارند که از بین متقاضیان ویزاهای تخصصی که از طریق فرمهای وبسایت دولت درخواست Expression Of Interest خود را ثبت کرده اند را با صلاحدید خود و بدون دخالت و نظر از طرف دولت فدرال ،‌به واجدین شرایط مدنظر خود امکان اقدام جهت اخذ اقامت دایم استرالیا را اعطا کنند .

با توجه به اینکه این سهمیه ها در ابتدای سال مالی به ایالتها اعطا میشود ، عموما در چند ماه اولیه سال مالی که از جولای آغاز میشود ، بهترین زمان برای اخذ اسپانسری از ایالتهاست . به همین دلیل به متقاضیان توصیه میکنیم که در فاصله اواخر تیرماه تا اوایل آبانماه از این بازه طلایی استفاده کرده و سعی نمایند حتما نمره زبان مورد نظر و همچنین ارزیابی مثبت را از سازمانهای ذیربط دریافت کنند و با ثبت EOIخود ، منتظر دریافت و اقدام برای دریافت اسپانسر ایالتی باشند .

با توجه به تجربه صدها پرونده موفق اخذ اقامت دایم استرالیا ، سلکت ویزا مفتخر است که با حضور و نظارت مستقیم یکی از مجرب ترین و خوشنام ترین وکلای مهاجرت رسمی مورد تایید دولت استرالیا جناب آقای دامون آرین ، به متقاضیان عزیز در زمینه اخذ اقامت دایم این کشور زیبا و پیشرفته یاری نماید .

تاکید میکنیم که بهترین منبع جهت آگاهی از لیست رشته های مورد نیاز و همچنین شرایط اعلامی ایالتها ، فقط و فقط سایتهای آن ایالت است که در ذیل برای شما لیست میکنیم :
توجه داشته باشید که ویزای ۱۹۰ شما یک ویزای اقامت دایم است که شرط اخلاقی دو سال زندگی در ایالت اسپانسر کننده را روی آن دارید ، به همین منظور حتما بعد از صدور ویزا از یکی از طرق ذکر شده در ذیل با ایالت در تماس باشید .

 

  • ایالت نیو سالوت ولز :
بعد از ورود اولیه این فرم زیر را دانلود ، تکمیل و به ادرس   skilled.migration@industry.nsw.gov.au  ارسال کنید.
  • ایالت ویکتوریا:

بعد از دریافت ویزا و همچنین ورود اولیه شرایط و آدرس خود را از طریق ایمیل زیر به اطلاع ایالت برسانید :  smp.applications@liveinmelbourne.vic.gov.au شما همچنین ملزم هستید در پرسشنامه هایی که از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود شرکت کنید .

  • ایالت کویینزلند:

بعد از ورود به ایالت ، از طریق آدرس ایمیل migration@qld.gov.au  باید آدرس و شماره تماس خود را به مسپولین ایالت اطلاع دهید .

  • ایالت استرالیای جنوبی:

از طریق وبسایت زیر ورود خود را به ایالت اطلاع رسانی کنید : https://apply.migration.sa.gov.au/

  • ایالت تازمانیا:

بعد از ورود ،‌باید از طریق ایمیل  skilled@migration.tas.gov.au مشخصات تماس خود را به ایالت اطلاع دهید و در حداقل چهار پرسشنامه ارسالی ایالت شرکت کنید .

  • قلمرو مرکزی :

بعد از دریافت ویزا ، ورود خود را به استرالیا از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید : welcometocanberra@act.gov.au

  • ایالت استرالیای غربی:

از طریق این پرسشنامه  ، ورود خود را اطلاع دهید

  • قلمرو شمالی استرالیا:

بعد از ورود به استرالیا ، اطلاعات تماس خود را از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید : migration@nt.gov.au

Recent Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search