همه چیز در مورد ویزای ۱۹۰

با توجه به پایین رفتن تعداد دعوتنامه های ویزای ۱۸۹ ، به نظر میرسد ویزاهای ساب کلاس ۱۹۰ و اسپانسر ایالتی برای تعداد زیادی از متقاضیان به عنوان مهمترین راه حل اخذ اقامت دایم استرالیا در اولویت است .

ایالتهای مختلف استرالیا با توجه به فیدبکهایی که از بازار کار و صنایع داخل ایالت دریافت میکنند و همچنین سهمیه ای که از طرف اداره مهاجرت برای انها تعیین میگردد ، این امکان را دارند که از بین متقاضیان ویزاهای تخصصی که از طریق فرمهای وبسایت دولت درخواست Expression Of Interest خود را ثبت کرده اند را با صلاحدید خود و بدون دخالت و نظر از طرف دولت فدرال ،‌به واجدین شرایط مدنظر خود امکان اقدام جهت اخذ اقامت دایم استرالیا را اعطا کنند .

با توجه به اینکه این سهمیه ها در ابتدای سال مالی به ایالتها اعطا میشود ، عموما در چند ماه اولیه سال مالی که از جولای آغاز میشود ، بهترین زمان برای اخذ اسپانسری از ایالتهاست . به همین دلیل به متقاضیان توصیه میکنیم که در فاصله اواخر تیرماه تا اوایل آبانماه از این بازه طلایی استفاده کرده و سعی نمایند حتما نمره زبان مورد نظر و همچنین ارزیابی مثبت را از سازمانهای ذیربط دریافت کنند و با ثبت EOIخود ، منتظر دریافت و اقدام برای دریافت اسپانسر ایالتی باشند .

با توجه به تجربه صدها پرونده موفق اخذ اقامت دایم استرالیا ، سلکت ویزا مفتخر است که با حضور و نظارت مستقیم یکی از مجرب ترین و خوشنام ترین وکلای مهاجرت رسمی مورد تایید دولت استرالیا جناب آقای دامون آرین ، به متقاضیان عزیز در زمینه اخذ اقامت دایم این کشور زیبا و پیشرفته یاری نماید .

تاکید میکنیم که بهترین منبع جهت آگاهی از لیست رشته های مورد نیاز و همچنین شرایط اعلامی ایالتها ، فقط و فقط سایتهای آن ایالت است که در ذیل برای شما لیست میکنیم :
توجه داشته باشید که ویزای ۱۹۰ شما یک ویزای اقامت دایم است که شرط اخلاقی دو سال زندگی در ایالت اسپانسر کننده را روی آن دارید ، به همین منظور حتما بعد از صدور ویزا از یکی از طرق ذکر شده در ذیل با ایالت در تماس باشید .

 

  • ایالت نیو سالوت ولز :
بعد از ورود اولیه این فرم زیر را دانلود ، تکمیل و به ادرس   skilled.migration@industry.nsw.gov.au  ارسال کنید.
  • ایالت ویکتوریا:

بعد از دریافت ویزا و همچنین ورود اولیه شرایط و آدرس خود را از طریق ایمیل زیر به اطلاع ایالت برسانید :  smp.applications@liveinmelbourne.vic.gov.au شما همچنین ملزم هستید در پرسشنامه هایی که از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود شرکت کنید .

  • ایالت کویینزلند:

بعد از ورود به ایالت ، از طریق آدرس ایمیل migration@qld.gov.au  باید آدرس و شماره تماس خود را به مسپولین ایالت اطلاع دهید .

  • ایالت استرالیای جنوبی:

از طریق وبسایت زیر ورود خود را به ایالت اطلاع رسانی کنید : https://apply.migration.sa.gov.au/

  • ایالت تازمانیا:

بعد از ورود ،‌باید از طریق ایمیل  skilled@migration.tas.gov.au مشخصات تماس خود را به ایالت اطلاع دهید و در حداقل چهار پرسشنامه ارسالی ایالت شرکت کنید .

  • قلمرو مرکزی :

بعد از دریافت ویزا ، ورود خود را به استرالیا از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید : welcometocanberra@act.gov.au

  • ایالت استرالیای غربی:

از طریق این پرسشنامه  ، ورود خود را اطلاع دهید

  • قلمرو شمالی استرالیا:

بعد از ورود به استرالیا ، اطلاعات تماس خود را از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید : migration@nt.gov.au

Recent Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search