خدمات و هزینه های مهاجرت به استرالیا

سلکت ویزا مفتخر است به عنوان اولین دفتر خدمات مهاجرتی فعال در ایران در جهت شفاف سازی نحوه فعالیت خود ، اقدام به انتشار لیست هزینه های سرویسهای ارائه شده در فضای عمومی بنماید .

در کلیه سرویسهای ارائه شده توسط این دفتر شما مستقیما قرارداد خود را با وکیل رسمی مهاجرت و به امضای ایشان منعقد مینمایید و امکان ملاقات حضوری و بررسی پرونده خود با حضور شخص آقای دامون آرین را خواهید داشت .

جناب آقای آرین به عنوان یکی از خوش نام ترین و مجرب ترین وکلای مهاجرت ، شخصا در دفتر تهران موسسه سلکت ویزا حضور فعال دارند و این حقیقت ،‌به موکلان این مجموعه این اطمینان را میدهد که وکیل مهاجرت آنها تنها یک نام در قرارداد نیست و پرونده آنها مستقیما و با نظارت آقای آرین به انجام خواهد رسید .

در ذیل لیست هزینه های ما جهت انواع پرونده مهاجرتی به اطلاع شما خواهد رسید .

تنها تا برای مدت محدود  خدمات ما با تا ۲۵ درصد تخفیف ویژه و با شرایط پرداخت خاص و در جهت رفاه حال شما متقاضیان عزیز ارائه خواهد شد .

همچنین تخفیف ویژه تا ۱۰ درصدی اضافه تری برای عزیزانی که در هنگام عقد قرارداد نمره زبان مورد نیاز جهت مهاجرت تخصصی را اخذ کرده باشند نیز ارائه میشود .

همچنین خوشحالیم به عرض برسانیم که سرویس مشاوره با وکیل رسمی  در زمینه مهاجرت به استرالیا از ابتدای آبانماه ۱۳۹۶ مجدد در دفتر سلکت ویزا به انجام خواهد رسید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از لینک زیر استفاده نمیایید :

معرفی سرویس مشاوره موردی مهاجرت به استرالیا توسط وکیل رسمی مهاجرت 

بر ان شده ایم که با کاستن از هزینه های جاری دفتر و با روشهای نوین در جهت انجام امور مهاجرتی پرونده های امکان ارائه خدمات با پایین ترین هزینه ممکن را به متقاضیان عزیز ایرانی فراهم نماییم .

لطفا در جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مسئولیتها و اجازه نامه های وکلای رسمی عضو مارا ،‌از این صفحه دیدن فرمایید .

final-footer2
ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search