خدمات مهاجرت به استرالیا

اداره‌ی مهاجرت استرالیا و همچنین سازمان مارا به دفعات در مورد استفاده از خدمات وکلای رجیستر شده و عدم استفاده از افرادی که در این سازمان به ثبت نرسیده‌اند اشاره کرده‌اند. عدم دسترسی مستقیم به وکیل رسمی ثبت شده مهاجرت و همچنین هزینه‌های بالای استفاده از خدمات این متخصصین، یکی از عواملی بوده است که باعث سوق یافتن متقاضیان به افراد ناآگاهی که دانش کافی از قوانین مهاجرت ندارند شده است.

با تکیه بر سالها تجربه و دانش جناب آقای دامون آرین و تیم مجربی که توسط ایشان شخصا آموزش دیده اند و در تهران، سیدنی، بریزبین و کوالالامپور به ارایه سرویس و پشتیبانی به متقاضیان می‌پردازند، دفتر خدمات مهاجرتی سلکت ویزا را بر آن داشته است که در راستای اهداف زیر، مجموعه متنوعی از سرویس‌ها را به متقاضیان ویزاهای تخصصی استرالیا ارایه کند.

– این اطمینان در متقاضیان ایجاد گردد که مسیر پرونده مهاجرتی خود که در حقیقت می‌تواند مهمترین قدم در زندگی ایشان باشد را تحت نظارت و با هدایت متخصص این امر که مورد تایید اداره مهاجرت کشورهای استرالیا و نیوزلند است طی کند.

– با توجه به حضور جناب آقای آرین در ایران،‌ متقاضیان برای اولین بار دسترسی مستقیم و نامحدود به متخصص مورد تایید امر مهاجرت را خواهند داشت.

– هزینه‌ی مشاوره‌ی اولیه‌ی ویزاهای مهارتی کاملاً رایگان می‌باشد.

– با ایجاد تنوع در سرویسها و هزینه‌ها، سعی ما بر این بوده است که متقاضیان با هر بودجه و هر میزان دانش مهاجرتی بتوانند از حداقل مشاوره و راهبری لازم جهت به سرانجام رسیدن پرونده مهاجرتی خود بهره‌مند گردند.

در ذیل انواع خدمات ارایه شده به متقاضیان مهاجرت تخصصی به استرالیا اعلام می‌گردد. جهت اطلاع از هزینه‌های اقدام جهت دیگر انواع ویزاها،‌ لطفا با ما در تماس باشید.

سرویس VIP

– کلیه امور پرونده‌ی شما از ابتدای عقد قرارداد تا دریافت ویزا توسط تیم آموزش دیده و با نظارت مستقیم و حضوری وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا انجام می‌گیرد.

– برگزاری جلسه مشاوره اولیه بعد از عقد قرارداد جهت تعیین برنامه اجرایی توسط وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا

– تضمین برگشت کل هزینه دریافت شده در هر مرحله در صورت ناموفق بودن پرونده

– جلسه مشاوره بعد از لاج پرونده در مورد آمادگی جهت شروع زندگی در استرالیا

– جلسه مشاوره بعد از دریافت ویزا جهت ارایه راهکارهایی در زمینه شروع زندگی در استرالیا

– به روز رسانی رزومه تخصصی و پروفایل لینکدین و ارایه مشاوره تخصصی در زمینه کاریابی در استرالیا

– ارتباط مستقیم با منشی شخصی وکیل رسمی مارا جهت پیگیری امور پرونده

– دریافت اکانت اختصاصی در پرتال مشتریان شرکت جهت پیگیری وضعیت پرونده و دریافت و ارایه اطلاعات

کلیه امور پرونده‌ی شما در اکانت اختصاصی وکیل مارا در سازمانهای ارزیاب و اداره مهاجرت و با مسئولیت مستقیم ایشان انجام می‌گیرد

فاکتورهایی که باعث پایین رفتن هزینه‌ی اعلامی می‌گردد:

  • اسسمت از سازمان ACS
  • کل بازه‌ی کاری در یک یا دو محل و سابقه‌ی بیمه‌ی کامل
  • آماده بودن نمره‌ی زبان مورد نیاز

فاکتورهایی که باعث بالا رفتن هزینه‌ی اعلامی می‌گردد:

  • سابقه‌ی کار در محل‌های مختلف همراه با گپ بیمه‌ای
  • نیاز به استفاده از امتیاز همسر
  • رشته های خاص که در مرحله اسسمنت نیاز به صرف زمان ببشتری دارند
  • نیاز به اخذ اسپانسر ایالتی

هزینه‌ی مشاوره‌ی اولیه‌ی حضوری قبل از عقد قرارداد ویزاهای تخصصی به صورت کاملاً رایگان خواهد بود.

مشاوره‌ی مستقیم با وکیل MARA

اگر پروسه‌ی مهاجرت خود را شخصاً انجام می‌دهید یا در بزنگاه‌هایی که نیاز به مشاوره با وکیل مارا دارید، می‌توانید از این سرویس که برای اولین بار در ایران ارایه می‌گردد استفاده کنید. کلیه سوالات شما با توجه به اطلاعات ارایه شده از طرف شما، مستقیما توسط وکیل مارا پاسخ داده خواهد شد و همچنین نامه ادوایس رسمی نیز بر اساس اطلاعات ارایه شده در صورت تمایل شما، ارایه خواهد گردید. هزینه‌ی این سرویس برای یک جلسه ۵۰ دقیقه ای مشاوره، ۴۰۰ هزار تومان و در صورتیکه ادوایس کتبی نیاز داشته باشید ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود.

این سرویس را تنها به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که حجم مطالعه‌ی وسیعی در زمینه قوانین مهاجرت به استرالیا دارند و تنها با چند جلسه‌ی محدود مشاوره و بررسی مدارک تهیه شده توسط وکیل رسمی مارا می‌توانند از عهده‌ی انجام پرونده با هزینه بسیار پایین‌تر بر بیایند.

final-footer2
ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search