اقامت استرالیا | اقامت دائم استرالیا | اقامت موقت استرالیا

چرا اقامت استرالیا ؟ شاید سوال شما هم باشد که چرا اخذ اقامت استرالیا باید برای بسیار از افراد در سراسر جهان یک اتفاق جذاب باشد. چرا اخذ اقامت استرالیا برای اکثر مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی جزو الویت ها می باشد و سوالات دیگری در مورد اقامت استرالیا که من به شما پیشنهاد می کنم ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

می توان گفت در اکثر موارد دلیل مهاجرت افراد در سراسر جهان برای بهبود زندگی می باشد. کشور استرالیا سالهاست که در لیست مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا قرار دارد از این رو مقصد محبوبی برای مهاجران ایرانی برای اخذ اقامت استرالیا و یا سرمایه گذاری در استرالیا به حساب می آید. امکانات رفاهی و تحصیلی و کیفیت بالای زندگی ، استانداردهای فوق العاده برای زندگی شهروندان، نرخ تورم پایین و نرخ پایین بیکاری و بالا بودن دستمزدها برای افراد متخصص و همچنین شرایط ایده آل برای جذب سرمایه گذاران خارجی و دلایل بسیار دیگری باعث شده است استرالیا تبدیل به یک کشور مدرن، آرام و پیشرفته برای زندگی شود تا همین موضوع باعث شود تا هر ساله عده ی زیادی برای اخذ اقامت استرالیا اقدام کنند .

انواع اقامت استرالیا

دولت استرالیا به متقاضیان ورود به این کشور به دو صورت ، اقامت دائم و موقت استرالیا را اعطا می کند که متقاضیان بسته به شرایط خود یکی از این حالت های اقامت را دریافت می کنند. دقت کنید که بعضی از اقامت های موقت این ویژگی را دارند تا بعد از مدتی بتوانید در طول اقامت خود برای اقامت دائم نیز اقدام کنید. با ما همراه باشید تا هر دو اقامت را مورد بررسی قرار دهیم.

اقامت دائم استرالیا

مسلما بهترین حالت مهاجرت، حالتی است که شما در آن اقامت دائم استرالیا را اخذ کنید پیشنهاد می کنیم همیشه با تفکر اخذ اقامت دائم کار خود را شروع کنید ، گرچه بسته به شرایط اکثر متقاضیان ویزای موقت هم می تواند یک گزینه جذاب به شمار بیاید و یا حتی همان طور که در بالا اشاره کردیم بعضی از ویزاهای اقامت موقت این ویژگی را دارند که پس از مدتی اقامت در کشور استرالیا بتوانید برای ویزای دائم اقدام کنید. به عنوان مثال اگر شما در ویزای کار استرالیا ، ویزای موقت استرالیا 489 را داشته باشید می توانید برای اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 887 اقدام کنید و یا در ویزای سرمایه گذاری استرالیا اگر شما اقامت موقت 188 استرالیا را دارید می توانید از طریق ویزای 888 استرالیا به اقامت دائم دست یابید.

ساب کلاس ویزای مورد نظر نوع ویزای استرالیا
ویزای 132 استرالیا ویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 888 استرالیا
ویزای 189 استرالیا ویزای کار استرالیا
ویزای 190 استرالیا
ویزای 100 استرالیا ویزای ازدواج استرالیا
ویزای 801 استرالیا
ویزای 864 استرالیا ویزای والدین استرالیا
ویزای 143 استرالیا
ویزای 103 استرالیا

اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

ما در مقالات خود بارها اعلام کرده ایم که بهترین و سریعترین راههای اخذ اقامت دائم ویزای سرمایه گذاری استرالیا می باشد روشی که امروزه مهاجران و تاجران زیادی را به خود سوق داده است و از این طریق مهاجرت به استرالیا را در برنامه خود قرار داده اند. دولت استرالیا چندین ویزای سرمایه گذاری برای اخذ اقامت دائم را ارائه داده است مانند :

ویزای 132 استرالیا

ویزای 888 استرالیا

ویزای 890 استرالیا

ویزای 892 استرالیا

در میان ویزاهای سرمایه گذاری ذکر شده ویزای 132 استرالیا و همچنین ویزای 888 استرالیا شرایط راحت تر و همچنین محبوب تری میان سرمایه گذاران ایرانی دارند هرچند که بسته به شرایط متقاضی ما می توانیم در دیگر موارد هم شما را راهنمایی کنیم. ویزای 888 استرالیا در ادامه ویزای 188 استرالیا می باشد و از این طریق متقاضیان ویزای اقامت دائم استرالیا را کسب می کنند و یا ویزای 132 استرالیا نیز برای صاحبان مشاغلی است که توانایی سرمایه گذاری بیشتری را دارند و می خواهند به صورت مستقیم اقامت دائم را کسب کننند. تیم سلکت ویزای با دارا بودن مشاوران متخصص خود در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین با بهره گیری از مهندس دامون آرین وکیل مهاجرت استرالیا و همچنین وکیل رسمی MARA می تواند در این زمینه شما را در مسیر اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا راهنمایی و در کسب ویزای دائم کمک کند.

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای کار

دیگر روش مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم استرالیا ، ویزای کار استرالیا می باشد. در آخرین آماری که اداره مهاجرت استرالیا انتشار کرده است 68% از مهاجران این کشور از طریق ویزای کار وارد استرالیا شده اند که این میزان قابل توجهی است و نشان دهنده این موضوع است شرایط ایده آل موجود در استرالیا مانند نرخ بیکاری پایین ، دستمزد بالا ، سطح بالای زندگی و دیگر موارد باعث شده است مهاجران بسیاری این روش را برای اخذ اقامت این کشور انتخاب کنند. اداره مهاجرت استرالیا ویزای های بسیار با شرایط متنوع را برای متقاضیان ویزای اسکیل ورکر ارائه داده است که شرایط ویزای دائم را دارند.

مهندس دامون آرین وکیل مهاجرت استرالیا و مورد تایید سازمان مارا به شما متقاضیان ویزای کار استرالیا دو ویزای 190 استرالیا ، ویزای 189 استرالیا را به شما پیشنهاد می کند تا مسیر راحتی را برای کسب ویزای دائم استرالیا را از طریق ویزای کار استرالیا پیش رو داشته باشید. اگر شرایط مناسبی را از نظر جمع آوری امتیاز دارید می توانید از طریق ویزای مستقل استرالیا 189 اقدام کنید و به نوعی PR استرالیا را از بدو ورود به استرالیا در اختیار داشته باشید.

در صورتی که شما نتوانید امتیاز لازم را برای اقامت دائم کسب کنید جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید ویزای 190 استرالیا را در نظر داشته باشید این ویزا به شما کمک می کند تا در صورت کسب یک اسپانسر ایالتی استرالیا و اخذ 5 امتیاز از این طریق شرایط امتیازی خود را به نوعی بهبود ببخشید.

ویزای 190 استرالیا

ویزای 189 استرالیا

اقامت دائم از طریق ویزای ازدواج

ویزای ازدواج استرالیا روشی است که شما می توانید از این طریق برای اقامت استرالیا اقدام کنید، به این صورت که اگر همسر شما یک تبعه و شهروند استرالیا یا شخصی که اقامت دائم را داشته باشد می توانید روی ویزای ازدواج استرالیا حساب کنید چرا که این حالت برای شما می شود بهترین حالت ورود به استرالیا و اخذ اقامت این کشور و استفاده از مزایای فراوان آن در استرالیا.

تیم سلکت ویزا به شما دو ویزای ازدواج استرالیا را ارائه می کند که از ویژگی ویزاهای دائم استرالیا بهرمند می باشند.

ویزای 100 استرالیا

ویزای 801 استرالیا

اقامت دائم از طریق فرزندان مقیم استرالیا | ویزای والدین

روشی دیگر برای اخذ اقامت دائم استرالیا مختص آن دسته از والدینی است که فرزندان آنها مقیم استرالیا و یا شهروند استرالیا باشند و بتوانند اسپانسر والدینی خود شوند تا از این طریق والدین خود را به استرالیا بیاورند. این روش برای مهاجرت به استرالیا می تواند مناسب برای والدینی باشد که شرایط ذکر شده آن را دارند. ما برای شما سه کلاس از ویزاهای والدین استرالیا را ارائه کرده ایم.

ویزای 864 استرالیا که در گروه ویزاهای Contributory قرار دارد و با پرداخت مبلغ بیشتر شما در صف انتظار طولانی ویزاهای والدین استرالیا قرار نمی گیرید چرا که ویزاهای والدین استرالیا صف انتظار طولانی را دارند و گاها حتی تا 30 سال هم اخذ این ویزاها به طول می انجامد.

ویزای 143 استرالیا نیز یک ویزای Contributory و شرایط یک ویزای دائم را نیز دارد.

ویزای 103 استرالیا آخرین ویزای می باشد که از این گروه معرفی می کنیم و نقطه مثبت آن هزینه پایین آن می باشد و نقطه منفی نیز مدت زمان طولانی برای اخذ آن می باشد.

اقامت موقت استرالیا

ویزای استرالیا به دلیل جایگاه خود در جهان باعث شده است تا بسیار از مهاجران در جهان حتی به دنبال کسب ویزای موقت آن نیز هستند زیرا شما به مزایای فراوانی می رسید که دولت استرالیا در اختیار شما می گذارد گرچه بسیاری از مهاجران ویزای موقت استرالیا را به عنوان پلی برای رسیدن به ویزاهای دائم این کشور می دانند و کسب ویزای موقت استرالیا را یک موفقیت می دانند.

ساب کلاس ویزای مورد نظر نوع ویزای استرالیا
ویزای 188 استرالیا ویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 476 استرالیا ویزای کار استرالیا
ویزای 489 استرالیا
ویزای 820 استرالیا ویزای ازدواج استرالیا
ویزای 309 استرالیا
ویزای 804 استرالیا ویزای والدین استرالیا
ویزای 884 استرالیا
ویزای 173 استرالیا

ویزای موقت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا یک گزینه مناسب برای مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی به شمار می آید تا علاوه بر سرمایه گذاری در یک کشور امن با اقتصاد پویا ، ویزای و اقامت استرالیا را نیز کسب کنند. ویزای سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 188 یک ویزای موقت محسوب می شود که در 5 شاخه آن را ارائه می کند.

ویزای نوآوری تجاری استرالیا 188

ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188

ویزای سرمایه گذاری خاص استرالیا 188

ویزای کارآفرینی استرالیا 188

ویزای سرمایه گذاری پرمیوم استرالیا 188

ویزای 188 استرالیا یک ویزای موقت 4 ساله محسوب می شود که دارندگان آن می توانند بعد از مدتی برای اقامت دائم از طریق ویزای 888 استرالیا اقدام کنند. اخذ ویزای 188 استرالیا شرایط راحت تری برای برای اخذ آن نسبت به دیگر ویزاها دارد که تاجران و سرمایه داران ایرانی آن را انتخاب می کنند. ویزای 188 استرالیا براساس میزان امتیاز جمع آوری شده توسط متقاضیان آن می باشد که این امتیاز از طریق میزان سرمایه گذاری و دارایی به همراه سطح زبان و تحصیلات و دیگر فاکتورها بدست می آید.

ویزای موقت از طریق ویزای کار استرالیا

در مورد ویزای دائم از طریق ویزای کار استرالیا صحبت هایی را ارائه دادیم اما خوب گاهی اوقات شرایط به گونه ای پیش می رود که تعدادی از متقاضیان نمی توانند امتیاز لازم را برای اخذ ویزای 189 استرالیا ، ویزای 190 استرالیا کسب کنند تا صاحب اقامت دائم شوند که ما به آنها می گوییم جای نگرانی نیست زیرا ما دو ویزای 476 استرالیا و همچنین 489 استرالیا را به شما معرفی می کنیم که ویزای مهارتی استرالیا محسوب می شوند که این ویژگی را دارند بعد از مدتی شما بتوانید برای ویزای دائم استرالیا اقدام کنید.

ویزای 476 استرالیا مختص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی در دانشگاه های تهران و امیرکبیر می باشد که تا سقف 18 ماه می توانند در استرالیا اقامت داشته باشند و بعد از کسب شرایط لازم برای ویزاهای دائم اقدام کنند.

ویزای 489 استرالیا یک ویزای تخصصی با اسپانسر مناطق کم‌جمعیت و اسپانسر فامیلی می باشد که متقاضیان به مدت 4 سال در مناطق کم جمعیت ساکن می شوند و می توانند بعد از دو سال و کسب شرایط لازم برای ویزاهای اقامت دائم استرالیا اقدام کنند. به زودی ویزای 491 استرالیا جایگزین ویزای 489 استرالیا می شود. در این باره با مشاوران ما در سلکت ویزا در تماس باشید.

ویزای موقت از طریق ویزای ازدواج و نامزدی استرالیا

اگر همسر یا نامزد شما دارای اقامت دائم استرالیا و یا شهروند استرالیا باشد و به صورت دائم در استرالیا ساکن باشد شما نیز می توانید از طریق ویزای 820 استرالیا و یا ویزای 309 استرالیا  به صورت موقت وارد استرالیا شده و قبل از پایان مهلت ویزا برای یک ویزای دائمی از طریق ویزاهای ذکر شد (100 و یا 801 ) اقدام کنید .

ویزای موقت از طریق ویزای والدین استرالیا

والدینی هستند که بیش از نیم از فرزندانشان ساکن استرالیا بوده و اقامت دائم این کشور را دارند و می توانند از طریق ویزاهای والدین استرالیا وارد این کشور شد و در کنار فرزندان خود زندگی کنند که در بالا در مورد ویزای دائمی والدین به صحبت پرداختیم و می خواهیم در این بخش به حالت موقت ویزای والدین بپردازیم . موسسه سلکت ویزا برای متقاضیان سه گروه : ویزای 804 استرالیا ، ویزای 884 استرالیا ، ویزای 173 استرالیا را در نظر دارد که والدین باید در این ویزاها به سن بازنشستگی استرالیا رسیده باشند که معمولا چیز در حدود 65/5 تا 67 سال می باشد. این ویزاها جزء ویزاهای موقت استرالیا را به مدت دو سال در اختیار والدین قرار می دهد تا در این مدت بتوانند برای دائمی کردن اقامت خود از طریق دیگر ویزاهای والدین استرالیا اقدام کنند.

ویزای 804 استرالیا

ویزای 884 استرالیا

ویزای 173 استرالیا

در این صفحه ما برای شما به صورت اجمالی در مورد ویزای های موقت و دائم و شرایط هر یک آنها برای مهاجرت به استرالیا پرداختیم ، شما می توانید جهت بررسی شرایط خود نسبت به تکمیل فرم ارزیابی رایگان در این سایت اقدام کنید و یا با تماس با دفتر سلکت ویزا برای خود یک وقت مشاوره رایگان تنظیم کنید تا به این صورت اطلاعات دقیق و به روزی را کسب کنید.

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search

Call Now Button