آخرین اخبار از شرایط اسپانسری ویزاهای تخصصی ایالتها

هر ساله در ماههای بین جولای تا سپتامبر اخبار داغی در مورد اعلام شرایط اسپانسری ایالتهای مختلف منتشر میشود .

امسال و با توجه به کاهش سهمیه ویزاهای اقامت دائم بدون اسپانسر ( با ساب کلاس ۱۸۹ ) حساسیت ویزاهای اسپانسر ایالتی با ساب کلاسهای ۱۹۰ و ۴۸۹ بیشتر شده است و اخبار مربوط به آنها توسط متقاضیان مهاجرت به استرالیا با دقت بیشتری دنبال میشود .

بر آن هستیم که آخرین اخبار این ویزاها را به صورت مداوم به اطلاعات شما برسانیم .

 

ایالت نیو ساوت ولز ( سیدنی):

این ایالت معمولا جزو آخرین ایالتهاییست که لیست خود را آپدیت میکند . به تازگی اعلام شده است که سهمیه سال مالی گذشته پایان یافته است و لیست و شرایط جدید به زودی اعلام خواهد شد .

ایالت ویکتوریا ( ملبورن) :

این ایالت هم مانند نیو ساوت ولز معمولا در ارائه لیست خود عجله ای ندارد و موکول به ماههای آگوست و سپتامبر میکند

ایالت استرالیای جنوبی ( آدلاید):

این ایالت هر سال جزو اولین ایالتهاییست که لیست خود را اعلام میکند و با توجه به مورد درخواست بودن آن ، برای بسیاری از رشته ها در ظرف چند ساعت سهمیه ها تکمیل میشود .

برای حولای امسال هنوز اعلام نکرده اند که چه برنامه ای دارند اما به نظر میرسد تا اواخر هفته باید منتظر لیست جدید باشیم .

ایالت کویینزلند (بریزبین):

این ایالت اعلام کرده است که تا اواخر جولای خبری از لیست جدید نیست و برنامه خود برای اعلام لیست را هفته آخر جولای اعلام کرده است

ایالت تازمانیا(هوبارت):

این ایالت که برای متقاضیان خارج استرالیا که پیشنهاد شغلی ندارند فقط گزینه ۴۸۹ را دارد ،‌به نظر میرسد هنوز لیست سال مالی جدید را جمع بندی نکرده است و بر اساس لیست سال مالی قبل در حال پذیرش متقاضیان است

ایالت استرالیای غربی( پرت ):

این ایالت به نظر میرسد همانند سال گذشته برنامه مهاجرتی مشخصی برای متقاضیان خارج استرالیا ندارد . البته با توجه به بالارفتن قیمت نفت و مواد معدنی ،‌امیدواریم این ایالت به دوران اوج اقتصادی خود برگشته و درها را به روی متقاضیان خارج از استرالیا باز کند .

محدوده پایتخت( کنبرا):

اولین ایالتی که چراغ اسپانسر ایالتی را باز کرده است ،‌این ایالت بوده است که با رویکرد مبتکرانه و ارائه ماتریکس امتیاز بندی خاص خود شرایط جدیدی را برای تعداد زیادی از متقاضیان برقرار کرده . امسال در سیستم امتیاز بندی ماتریکس کنبرا تغییراتی ایجاد شده و همچنین بعضی رشته ها برای اخذ اسپانسر نیاز به پیشنهاد شغلی خواهند داشت .

محدوده شمالی(داروین):

این قلمرو هم مانند تازمانیا هنوز برنامه مشخص و جدیدی برای سال مالی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ اعلام نکرده است و به نظر میرسد با توجه به کم متقاضی بودن ، همچنان سهمیه های سال گذشته را استفاده میکند .

 

Recent Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search