آخرین اخبار از شرایط اسپانسری ویزاهای تخصصی ایالتها

هر ساله در ماههای بین جولای تا سپتامبر اخبار داغی در مورد اعلام شرایط اسپانسری ایالت های استرالیا منتشر می شود .

امسال و با توجه به کاهش سهمیه ویزاهای اقامت دائم استرالیا بدون اسپانسر ( با ساب کلاس ۱۸۹ ) حساسیت ویزاهایی با اسپانسری ایالت های استرالیا ا با ساب کلاسهای ۱۹۰ و ۴۸۹ بیشتر شده است و اخبار مربوط به آنها توسط متقاضیان مهاجرت به استرالیا با دقت بیشتری دنبال می شود .

بر آن هستیم که آخرین اخبار این ویزاها را به صورت مداوم به اطلاعات شما برسانیم .

ایالت نیو ساوت ولز ( سیدنی):

این ایالت معمولا جزو آخرین ایالتهاییست که لیست خود را آپدیت می کند . به تازگی اعلام شده است که سهمیه سال مالی گذشته پایان یافته است و لیست و شرایط جدید به زودی اعلام خواهد شد .

 

ایالت ویکتوریا ( ملبورن) :

این ایالت هم مانند نیو ساوت ولز معمولا در ارائه لیست خود عجله ای ندارد و موکول به ماههای آگوست و سپتامبر می کند. 

 

ایالت استرالیای جنوبی ( آدلاید):

این ایالت هر سال جزو اولین ایالت ها ییست که لیست خود را اعلام می کند و با توجه به مورد درخواست بودن آن ، برای بسیاری از رشته ها در ظرف چند ساعت سهمیه ها تکمیل میشود .

برای حولای امسال هنوز اعلام نکرده اند که چه برنامه ای دارند اما به نظر می رسد تا اواخر هفته باید منتظر لیست جدید باشیم .

 

ایالت کویینزلند (بریزبین):

این ایالت اعلام کرده است که تا اواخر جولای خبری از لیست جدید نیست و برنامه خود برای اعلام لیست را هفته آخر جولای اعلام کرده است.

 

ایالت تازمانیا(هوبارت):

این ایالت که برای متقاضیان خارج استرالیا که پیشنهاد شغلی ندارند فقط گزینه ۴۸۹ را دارد ،‌به نظر می رسد هنوز لیست سال مالی جدید را جمع بندی نکرده است و بر اساس لیست سال مالی قبل در حال پذیرش متقاضیان است.

 

ایالت استرالیای غربی( پرت ):

این ایالت به نظر می رسد همانند سال گذشته برنامه مهاجرتی مشخصی برای متقاضیان خارج استرالیا ندارد . البته با توجه به بالارفتن قیمت نفت و مواد معدنی ،‌امیدواریم این ایالت به دوران اوج اقتصادی خود برگشته و درها را به روی متقاضیان خارج از استرالیا باز کند .

 

محدوده پایتخت( کنبرا):

اولین ایالتی که چراغ اسپانسر ایالتی را باز کرده است ،‌این ایالت بوده است که با رویکرد مبتکرانه و ارائه ماتریکس امتیاز بندی خاص خود شرایط جدیدی را برای تعداد زیادی از متقاضیان برقرار کرده . امسال در سیستم امتیاز بندی ماتریکس کنبرا تغییراتی ایجاد شده و همچنین بعضی رشته ها برای اخذ اسپانسر نیاز به پیشنهاد شغلی خواهند داشت .

 

محدوده شمالی(داروین):

این قلمرو هم مانند تازمانیا هنوز برنامه مشخص و جدیدی برای سال مالی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ اعلام نکرده است و به نظر می رسد با توجه به کم متقاضی بودن ، همچنان سهمیه های سال گذشته را استفاده می کند .

Recommended Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search

Call Now Buttonانگشت نگاری اتباع ایرانی جهت اخذ ویزای استرالیاویزای سرمایه گذاری